Опалювальні пелети

"Ефективність використання природних ресурсів є запорукою взаємовигідної співпраці людини і природи"

Динаміка розвитку і росту компанії полягає у якості та ефективності використання усіх виробничих ресурсів, навіть відходів виробництва. Запровадження інноваційних технологій виробництва дозволяє утилізувати виробничі залишки із користю як для залучення додаткових інвестицій, так і для підтримання екологічного добробуту людини.

ТзОВ «Цунамі» є виробником екологічно чистого твердого біопалива – паливних гранул, котрі виготовляються із дубової тирси, що залишається в результаті виробництва основного продукту ламелі.

Об’єм виробництва становить 1400 тон/місяць. Якість гранул підтверджено результатами лабораторного аналізу у SGS лабораторії.

Нижче наведені параметри і показники, що є свідченням високої якості продукту.

Характеристики продуктуУнікальність продукту на ринку

Паливні гранули виготовлені із дубової тирси, без жодних домішок і кори, що гарантує високу тепловіддачу і якість продукту.

Якісна політика компанії основується на пильній увазі до деталей. Ми принципово ставимо високі стандарти на виробництві, чи то до матеріалів, чи операцій, чи персоналу,  що допомагає забезпечити найкращу якість та сервіс нашим клієнтам.

Сучасні технології та високоякісне обладнання дає змогу притримуватися усіх необхідних норм. Відповідна волога матеріалу забезпечується 21 сушильною камерою власного виробництва та виготовлених спеціально під наші вимоги та згідно наших креслень та зауважень. Контроль – лише ваговим методом, що забезпечує надійність результату.

Надійність у забезпеченні

Оскільки для виробництва паливних гранул використовуються власні ресурси компанії, об’єми гранул є стабільними і забезпечують гарантію нашим клієнтам у плануванні кількості об’ємів покупок.

Інноваційність технологій

Для виробництва паливних гранул застосовується обладнання європейських виробників, котре налагоджено і налаштовано до власних потреб виробництва.