ТзОВ  “ЦУНАМІ” було засновано 2001. Основна спеціалізація – повний цикл переробки деревини. Налічує 250 працівників. Потужності - 2.000.000 м2 в рік. Власники: Деречинський Руслан – 50% власності Вдовенко Володимир – 50% власності Генеральний директор – Корнелюк Наталія Продаж продукції – Деречинська Наталія Продаж пеллет – Ваврисевич Вікторія Запчастини – Романов Олексій Логістика міжнародна – Ласка Роман Логістика внутрішня, сертифікація - Кучмук Вікторія В основі діяльності індивідуальний підхід до клієнта, бережне ставлення до матеріалу, використання передових технологій. Всі ці позиції допомагають втримувати лідируючу позицію не тільки на Українському, а і на Європейському ринках. Сьогодні фірма Цунамі широко відома серед європейських виробників дерев’яних покриттів для підлоги. Наша продукція – це висока незаперечна якість, дотримання найвищих стандартів з використанням передових технологій. Наша ціль – якісний продукт і стабільність роботи з клієнтами, які завжди можуть розраховувати на плідну співпрацю.

Політика ТзОВ «Цунамі» в області закупівлі несертифікованої деревини за системою FSC

Керівництво ТзОВ «Цунамі», в особі генерального директора і відповідального по FSC сертифікації, в рамках сертифікації ланцюжка постачань і контрольованої деревини за системою FSC, прагнучи до відповідального ведення лісової переробки, бере на себе наступні обов’язки:

1.При закупівлі деревини уникати закупівлі сировини наступних категорій:

1.1 нелегально заготовленої деревини;

1.2 деревини, яка заготовлена з порушенням традиційних і громадянських прав;

1.3 деревини, яка заготовлена в лісах, де високі природоохоронні цінності піддаються загрозі в процесі лісокористування;

1.4 деревини, яка заготовлена на ділянках, які переведені в плантації або нелісові землі;

1.5 деревини із лісів, де є вирощування генетично модифіковуваних дерев;

2. З моменту прийняття даної Політики не закупляти деревину , яка має сумнівне походження, а також за готівку.

3. В рамках реалізації даної Політики керівництво ТзОВ «Цунамі» несе відповідальність за її доведення до всіх працівників Товариства, які включені в процес забезпечення сировиною.

4. Відповідальність за реалізацію вимог даної Політики несе генеральний директор – відповідальний по FSC сертифікації.

Генеральний директор ТзОВ «Цунамі» Корнелюк Н.

fas fa-arrow-circle-down
Image
Image
Image